Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033344/0004

Hans Fronius *

Hans Fronius * - Umění, starožitnosti, šperky

(Sarajewo 1903-1988 Wien) "New York" unten rechts signiert und datiert: Hans Fronius (19)84, Radierung, bezeichnet: KE X (10 Künstlerexemplare), Plattengröße ca. 34,5 x 49,5 cm, Blattformat ca. 53 x 73 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.02.2016 - 14:26

Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.02.2016 - 14:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.02. - 18.02.2016