Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033635/0061

2 Tabatiéren, Deutsch, Anfang 20. Jhdt.

2 Tabatiéren, Deutsch, Anfang 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Silber 800, Ziergravur, 1-mal mit Monogramm: H. N., Innenvergoldung, ca. 9,5 x 7,5 cm bzw. 10,5 x 7,5 cm, Gesamtgewicht ca. 168 g, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, berieben

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.02.2016 - 15:17

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.02.2016 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.02. - 18.02.2016