Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Blumenstillleben", signiert Max Gangl, datiert 95, Mischtechnik auf Papier, 77 x 57 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |