Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 255

Erich (Arik) Brauer *

(Wien 1929 geb.) "Teigsuppe", signiert Brauer, Farbradierung, die Nr.268/300,(LX), 20 x 25,5 cm, gerahmt, verglast, partiell stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

29.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Erich (Arik) Brauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 20.11. - 29.11.2017