Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 156

Walter Schmögner *

(Wien 1943 geb.) "Ohne Titel", signiert W. Schmögner, datiert 2001, Farbradierung, beschriftet proof, im Druck monogrammiert,34 x 48 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

29.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Walter Schmögner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 29.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 20.11. - 29.11.2017