Rudolf Weninger *
(Maria Lankowitz, 1940 geb.) Vase, Glas, verschiedenfärbig, signiert R. Weninger, datiert 1993, die Nr. 62/800, Höhe 34 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Weninger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |