Maria Lassnig *
(Kappel, Kärnten, 1919-2014 Wien) Aus der Edition Friendship, anlässlich einer Ausstellung in CAC Contemporary Arts Center in Cincinnati, Offsetlithographie, signiert M. Lassnig, datiert 2008, die Nr. 56/100, 55 x 71,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Maria Lassnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.600,- -
Vyvolávací cena: