Reinhard Schinzel
(Großlobming 1879-1954 Villach"Gebirgslandschaft mit figuraler Staffage", signiert R. Schinzel, Öl auf Karton, 17 x 24 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Reinhard Schinzel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-