Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011319/0005

Aquamarin Brillant Ring

Aquamarin Brillant Ring - Vánoční aukce

Gelbgold 750, besetzt mit einem Aquamarin ca. 4 ct sowie Brillanten zus. ca. 0,10 ct, RW 57, 8 g, ital. Beschauzeichenøg8

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

23.11.2017 - 16:35

Vyvolávací cena:

Aquamarin Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Vánoční aukce
Datum: 23.11.2017 - 16:35
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 15.11. - 23.11.2017