Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011231/0015

Brillant Armband

Gelbgold 750, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,60 ct, Länge ca. 18 cm, 17 g, Ital. Beschauzeichenøg17

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

23.11.2017 - 16:40

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Brillant Armband

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Vánoční aukce
Datum: 23.11.2017 - 16:40
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 15.11. - 23.11.2017