Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020999/0118

Knabe mit Henkelkrug

Bronze, färbig staffiert Höhe 9,5 cm. etwas berieben

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

21.02.2018 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Knabe mit Henkelkrug

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 21.02.2018 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.02. - 21.02.2018