Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057694/0005

Schelte Adam Bolswert

Schelte Adam Bolswert - Bilder

(Bolswert/Friesland 1625- 1659Antwerpen) Hl. Teresa von Avila bittet für Bernardino de Mendoza, nach P. P. Rubens, Kupferstich auf Bütten, in der Platte bezeichnet "Pet. Paul Rubenius pinxit / S. a Bolswert sculpsit / Gillis Hendricx excud.", 46 x 34,5 cm, bis an die Plattenkante geschnitten, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

10.02.2016 - 14:10

Vyvolávací cena:

Schelte Adam Bolswert

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 10.02.2016 - 14:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2016