Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056764/0001

Charolotte (Lotte) Sterzinger

(Innsbruck 1921-1977) Motiv aus Rovinj, signiert Sterzinger, Aquarell auf Papier, 40 x 32 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.02.2016 - 14:52

Vyvolávací cena:

Charolotte (Lotte) Sterzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 10.02.2016 - 14:52
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2016