Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058005/0010 -

J. Wilhelm Jankowsky

J. Wilhelm Jankowsky - Obrazy

(Böhmen 1825-1870) Vedute, signiert J. W. Jankowsky, Öl auf Leinwand, 52x 42 cm, ovaler Ausschnitt, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.02.2016 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

J. Wilhelm Jankowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.02.2016 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2016