Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-044129/0007

Carl Wilhelm Anton Seiler

Carl Wilhelm Anton Seiler - Obrazy

(Wiesbaden 1846-1921 München) Nachdenklich, signiert, datiert C. Seiler 1916, Öl auf Holz, 28 x 20 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.02.2016 - 15:34

Vyvolávací cena:

Carl Wilhelm Anton Seiler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.02.2016 - 15:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2016