Čís. položky 28

Brillant Rubinring

Brillant Rubinring - Klenoty

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,70 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,6 g, RW 57, Rubin mit Sprung-bildungøg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

19.02.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Rubinring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016