Čís. položky 21

2 Broschen

2 Broschen - Klenoty

Gold 585, tlw. feinvergoldet, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,2 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

19.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

2 Broschen

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016