Čís. položky 7

Diamant Saphirring

Diamant Saphirring - Klenoty

Rosegold 585, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 7,8 g, RW 59, Ringweitenänderungøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

19.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Diamant Saphirring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016