Čís. položky 4

Altschliffdiamant Saphirring

Altschliffdiamant Saphirring - Klenoty

Rosegold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,20 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,5 g, RW 61øx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

19.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Altschliffdiamant Saphirring

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016