Čís. položky 3

Altschliffdiamant Citrtrinbrosche

Altschliffdiamant Citrtrinbrosche - Klenoty

Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1867-1872, 2,2 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

19.02.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016