Čís. položky 2

Brillantsolitär ca. 1,10 ct

Brillantsolitär ca. 1,10 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 53, 3 g, Altschliffbrillant ausgeschartetøg3

19.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillantsolitär ca. 1,10 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.02. - 18.02.2016