Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7205

Runder engl. Beistelltisch,

Runder engl. Beistelltisch, - Nábytek, koberce

2. H. 19. Jh., vorwiegend Mahagoniholz, mattiert, gedrechselter Fuß, Klappplatte mit hochgezogenem Rand, H: 70 cm, D: 65 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren, kl. Teile fehlen

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

08.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Runder engl. Beistelltisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 08.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.02. - 08.02.2016