Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0131

Grabkreuz,

Grabkreuz, - Umění a starožitnosti

2. H. 19. Jh., prof. Sandsteinsockel mit Schmiedeeisenkreuz, H: 190 cm, Altersspuren, Sockel ausgebrochen

10.02.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Grabkreuz,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 10.02.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.01. - 10.02.2016