Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-018757/0005

Josef Bramer *

(Wien 1948 geb.) Frühlingslandschaft, Radierung in Farbe signiert Bramer Nr. 55/200 21 x 24 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.02.2016 - 16:34

Vyvolávací cena:

Josef Bramer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel Online
Datum: 10.02.2016 - 16:34
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.01. - 10.02.2016