Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015137/0172

Michael Fuchs *

Michael Fuchs * - Umění, starožitnosti, šperky

(Paris 1952 geb.) "Ohne Titel", signiert Michael Fuchs, datiert 1982, Radierung, die Nr.83/100, 25 x 21 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.02.2016 - 14:59

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Michael Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.02.2016 - 14:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.02. - 10.02.2016