Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-026653/0009 -

Jiri (Georg) Dokoupil *

Jiri (Georg) Dokoupil * - Bilder

(Krnov 1954 geb.) Hand, Radierung, gestempelt dokoupil 93, Nr. 9 von 15 nummerierten Abzügen, Plattengröße 23,5 x 19,5 cm, Blattgröße 66,5 x 61 cm, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

03.02.2016 - 14:06

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Jiri (Georg) Dokoupil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.02.2016 - 14:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 03.02.2016