Čís. položky 138-054869/0003

Ernst Czernotzky

Ernst Czernotzky - Obrazy

(Brünn 1869-1939 Wien) Asiatikastillleben, signiert E. Czernotzky, Öl auf Holz, 27x 20 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

03.02.2016 - 14:19

Vyvolávací cena:

Ernst Czernotzky

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.02.2016 - 14:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 03.02.2016