Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057285/0001

Carl Lafite

Carl Lafite - Obrazy

(Wien 1830-1900) Gebirgslandschaft im Salzkammergut, signiert C. Lafite, Aquarell auf Papier, 36 x 26 cm, leicht fleckig, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

03.02.2016 - 14:51

Vyvolávací cena:

Carl Lafite

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.02.2016 - 14:51
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 03.02.2016