Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087393/0001

Russische Reiseikone,

Russische Reiseikone, - Starožitnosti

Bein, Silber vergoldetes Oklad, bemalt, 6,5 x 5,5 cm, russische Beschauzeichen, Feingehaltsstempel "84", 2. Hälfte 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

09.02.2016 - 14:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Russische Reiseikone,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 09.02.2016 - 14:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.01. - 09.02.2016