Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ludwig Bürgel (Pollak) *

Ludwig Bürgel (Pollak) * - Umění, starožitnosti, šperky

(Seekirchen bei Salzburg 1901 -1972 Salzburg) 3 Bilder, u. a. "Stiftshof Melk", rechts unten signiert L Bürgel, Radierungen in Farbe, Passepartoutausschnitt ca. 21 x 15 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ludwig Bürgel (Pollak) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 17.02.2016