Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

Maler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Mühle am Gebirgsbach", rechts unten signiert Steiller, Mischtechnik auf Papier, ca. 50 x 40 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 17.02.2016