Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gottlieb Jelinek *

Gottlieb Jelinek * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1881-1955 Linz) "Mädchen mit Blumenstrauß", rechts unten signiert G Jelinek, Öl auf Karton, ca. 41 x 32 cm, fleckig, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Gottlieb Jelinek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 17.02.2016