Franz Zimmermann*
(Steyr 1900-1986 Linz) "Mühlviertler Landschaft", rechts unten signiert Zimmermann, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.02.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Franz Zimmermann*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.02.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 17.02.2016 |