Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032187/0007

Joseph HEYDENDAHL

Joseph HEYDENDAHL - Umění, starožitnosti, šperky

(Düsseldorf 1844 - 1906) "Marschierende Soldaten mit zwei Kundschaftern in Winterlandschaft" unten rechts signiert: Jos. Heydendahl, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 81 cm, in Goldstuckrahmen Ruf 1200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

04.02.2016 - 14:01

Vyvolávací cena:

Joseph HEYDENDAHL

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.02.2016 - 14:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2016