Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0119

Satz v. 3 Brettsesseln,

Satz v. 3 Brettsesseln, - Umění, starožitnosti, šperky

19. Jh., Kirschholzgestelle mit ausgestellten konischen Füßen, Lehnen ornamental u. figural in Form einer Familie (Vater, Mutter, Kind) beschn., Altersu. Gebrauchsspuren

04.02.2016 - 14:10

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Satz v. 3 Brettsesseln,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.02.2016 - 14:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2016