Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033112/0005

G. Grasshoff

G. Grasshoff - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 1. Hälfte 20. Jhdt.)"Eingebaute Gotische Apsis einer Kirche in einer Stadtmauer" unten rechts signiert: G. Grasshoff, Aquarell auf Karton, 48,5 x 66 cm, verglast, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.02.2016 - 14:14

Vyvolávací cena:

G. Grasshoff

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.02.2016 - 14:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2016