Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0129

Barocker Bauernkasten,

Barocker Bauernkasten, - Umění, starožitnosti, šperky

wohl Tirol 1. Drittel 18. Jh., Fichtenholzkorpus auf losem Sockel, tw. holzartig lasiert sowie in Form von Doppeladlern bemalt, 2 Türen, altes jedoch erg. Schloß, 1 Scheinlade, 167 x 135 x 63 cm, Altersspuren, maltechn. partiell rekonstruiert, schöne Patina, Kranzleiste erg., Aufsatz fehlt

04.02.2016 - 14:47

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Barocker Bauernkasten,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.02.2016 - 14:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2016