Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-010569/0002

Karl Tucek *

(Wien 1889-1952) "Südlicher Innenhof" unten links signiert: K. Tucek, Öl auf Leinwand/Karton, ca. 24 x 27 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.02.2016 - 14:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Tucek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.02.2016 - 14:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2016