Čís. položky 76

Jork Weismann

Geboren 1970, lebt und arbeitet international, Lana thinks 2/5, 2015, Fotografie 70x56 cm, Handsigniert/gerahmt
www.jorkweismann.com

03.03.2016 - 18:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Jork Weismann

www.jorkweismann.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity Happy Kids
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.03.2016 - 18:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 03.03.2016