Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Josef Linschinger

Josef Linschinger - Charity Happy Kids

Geboren am 1.8.1945 in Gmunden, lebt und arbeitet in Traunkirchen OÖ, Crossing Vowels, 2010, Inkjet auf Leinen auf Papier 60x60 cm, Handsigniert/gerahmt
www.joseflinschinger.com

03.03.2016 - 18:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Josef Linschinger

www.joseflinschinger.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity Happy Kids
Datum: 03.03.2016 - 18:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 03.03.2016