Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022393/0023

Künstler Ende 20. Jahrhundert

Künstler Ende 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Hofgasse-Blick auf die Stiegenkirche, signiert, datiert R. Jahren 83, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 36 x 26,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2016 - 14:57

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler Ende 20. Jahrhundert

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.02.2016 - 14:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2016