Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087723/0001

Hl. Christophorus,

Hl. Christophorus, - Antiquitäten

20. Jh., Lindenholz, farbig gefasst, versilbert und vergoldet, Höhe 78 cm, minimale Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

03.02.2016 - 14:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hl. Christophorus,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 03.02.2016 - 14:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.01. - 03.02.2016