Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057551/0002

Josef Carl Berthold Püttner

Josef Carl Berthold Püttner - Bilder Varia

(1821-1881)Umkreis/circle ofSchiffbruch an der Küste, ÖL auf Leinwand, 68,5 x 104 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2016 - 14:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Josef Carl Berthold Püttner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 28.01.2016 - 14:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016