Čís. položky 138-058087/0003

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Knabe, Öl auf Leinwand, 72,5 x 59 cm, ger, beschädigt, restauriert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2016 - 14:40

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.01.2016 - 14:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016