Čís. položky 138-055814/0004

Aquarellist, Mitte 19. Jahrhundert

Aquarellist, Mitte 19. Jahrhundert - Obrazy

Blick auf Rattenberg in Tirol, Aquarell auf Papier, 21 x 35 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.01.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.01.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016