Čís. položky 138-029228/0003

F. Lerch

F. Lerch - Obrazy

Gartenzaun, signiert F. Lerch, Aquarell auf Papier, 28x 18 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.01.2016 - 15:01

Vyvolávací cena:

F. Lerch

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.01.2016 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016