Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056017/0002

Heinrich Rauchinger *

Heinrich Rauchinger * - Obrazy

(Krakau 1858-1942 Theresienstadt) Blick auf Schloß Greisenegg, signiert H. Rauchinger, rückseitig betitelt: gemalt in Voitsberg, Öl auf Karton, 62 x 55,5 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2016 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Heinrich Rauchinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.01.2016 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016