Čís. položky 138-050913/0006

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Beim Frisör, Öl auf Metall, 43x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2016 - 15:41

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.01.2016 - 15:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016