Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 206

Madonna della Sedia

Kupferstich nach Raffael, 1. Hälfte 19. Jahrhundert, runder Bildausschnitt, Durchmesser 30 cm, unter Glas, in originalem, gold gefassten Ochsenaugenstabrahmen, Altersspuren, gering trockenrissig

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 813,-
Vyvolávací cena:

Madonna della Sedia

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 30.11.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.11. - 27.11.2017