Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019403/0009

Russische Ikone

Russische Ikone - Onlineauktion Kunst, Antiquitäten und Möbel

19. Jh. Erzengel Michael und drei Mönche darüber das Mandyllion, Eitempera auf vertieftem Grund 31 x 26,5 cm. Altersspuren, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.01.2016 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Russische Ikone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Onlineauktion Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 27.01.2016 - 15:37
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.01. - 27.01.2016